Измена термина за оверу семестра и упис оцена са колоквијума за предмет Инфективне болести

ОБАВЕШТЕЊЕ

Овера семестра за студенте четврте године из предмета Инфективне болести, као и упис оцена са колоквујума у картоне, обавиће се од 16.05. до 20.05.2022.године, у Сали Клинике за инфективне и тропске болести, УКЦС, по следећем распореду:

понедељак, 16.05.2022. године у 9 сати II група(група по распореду од понедељка),

уторак, 17.05.2022.годинеу 9 сати III група (група по радспореду од уторка)

среда, 18.05.2022.године у 9 сати IV група (група по распореду од среде)

четвртак, 19.05.2022.године у 9 сати, V група (група по распореду од четвртка)

петак, 20.05.2022.године у 9 сати,  I група (група по распореду од петка).

Потребно је понети индекс и картон ( са сликом и уписаним именом, презименом и бројем индекса). Обавезно је ношење заштитних маски.

Услов за излазак на испит из предмета Инфективне болести је уписан у индекс положен колоквијум из епидемилогије инфективних болести  као и сва три полажена колоквијума из Инфективних болести.

Студенти који нису излазили или нису положили један или више колоквијума,  пре изласка на испит морају полагати предиспитни тест. За предиспитни тест потребно је пријавити се десетак дана пре почетка испитног рока код административног секретара Катедре за инфективне болести на телефон 2684071 или путем мејла infektivna.klinika@kcs.ac.rs, ради договора термина за полагање теста.

Положен предиспитни тест важи у наредна три испитна рока.

Шеф Катедре

предмета Инфективне болести